BRACHMAŃSKI Zygmunt (1936r. )
brąz, wys. 24 cm, sygn. monogramem wiązanym: ZB
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRACHMAŃSKI Zygmunt (1936r. )
tworzywo sztuczne, 38 x 33,5 x 8,5 cm
STAN:
- niewielkie spękania powierzchni
BRACHMAŃSKI Zygmunt (1936r. )
BRACHMAŃSKI Zygmunt (1936r. )
technika własna/tworzywo, 138 x 44 x 44 cm
STAN ZACHOWANIA:
- uszkodzenia postumentu
BRACHMAŃSKI Zygmunt (1936r. )
BRACHMAŃSKI Zygmunt (1936r. )
BRACHMAŃSKI Zygmunt (1936r. )
brąz patynowany, wys. 100 cm
BRACHMAŃSKI Zygmunt (1936r. )
drewno lipowe, wys. 100 cm
opisana na spodzie: `Brachmański | Zygmunt | ... | NIKE`
BRACHMAŃSKI Zygmunt (1936r. )
BRACHMAŃSKI Zygmunt (1936r. )
drewno, wys.: 120 cm, wymiary podstawy: 65 x 36 cm
Ogólnopolska wystawa "Sport w sztuce", Katowice 1976 r. (rzeźba zdobyła II nagrodę na tej wystawie)
BRACHMAŃSKI Zygmunt (1936r. )
Nagroda w Dziedzinie Literatury Biblioteki Śląskiej
brąz, wys. 31 cm, sygn. monogramem wiązanym: ZB
BRACHMAŃSKI Zygmunt (1936r. )
BRACHMAŃSKI Zygmunt (1936r. )
brąz, wys.: 80 cm
Estymacja: 25 000 - 35 000 zł
BRACHMAŃSKI Zygmunt (1936r. )
brąz, wys.: 135 cm (ze stelażem)
Estymacja 25 000 - 35 000 zł
BRACHMAŃSKI Zygmunt (1936r. )
brąz, podstawa - marmur, wys.: 65 cm
Estymacja 6 000 - 8 000 zł
BRACHMAŃSKI Zygmunt (1936r. )
rzeźba, biały metal
50 cm