KUCZ Jan (ur. 1936r.)
ceramika; 15,5 x 28 x 21 cm;
sygn. na spodzie: KUCZ / 92.
cena wywoławcza: Wykup abonament
KUCZ Jan (ur. 1936r.)
asamblaż, kamień, ceramika, 30 x 27 x 17 cm
sygnowany i datowany: '76 KUCZ'
KUCZ Jan (ur. 1936r.)
KUCZ Jan (ur. 1936r.)
ceramika, tkanina;
wys. 15 cm, szer. 25 cm, głęb. 24 cm.
KUCZ Jan (ur. 1936r.)
brąz patynowany, wys. 56 cm,
Rzeźba powstała W ramach konkursu na pomnik Milesa Davisa w Kielcach. Zdobyła I nagrodę
KUCZ Jan (ur. 1936r.)
brąz patynowany; wys. całkowita: 56,3 cm
Literatura: "Jan Kucz" z cyklu "Akademia prezentuje", Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, 2008 r., str. 50-51
KUCZ Jan (ur. 1936r.)
akwarela
37x16 cm
1972 r.
KUCZ Jan (ur. 1936r.)
akwarela; 16 x 37 cm
Obiekt wystawiony na licytację na rzecz Fundacji Sue Ryder.
KUCZ Jan (ur. 1936r.)
akwarela;
16 x 37 cm
Obiekt został wystawiony na licytację
na rzecz Fundacji Sue Ryder - więcej o fundacji w dodatkowych informacjach
KUCZ Jan (ur. 1936r.)
KUCZ Jan (ur. 1936r.)
KUCZ Jan (ur. 1936r.)