1 zł
2 600 000 zł

WINIARSKI Ryszard (1936 Lwów - 2006 Warszawa)

Osiemnasta gra 10 x 10, 1979 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'osiemnasta gra 10 x 10 | winiarski 1979 | eighteenth game'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Chance in game for one, 1984 r.

akryl/płyta pilśniowa, 78 x 78 cm
sygnowany p.d.: 'Winiarski 84', opisany l.d.: "Chance in game for one"

Order fourth vertical game 4 x 4, 1981 r.

akryl/deska, 68 x 4 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Order | fourth | vertical | game | 4 x 4 | winiarski | 81 | 4."

7-MA GRA 7 X 7, 1999

akryl, ołówek, płótno
50 x 50 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: 7-ma gra 7 x 7 | Winiarski '99

BEZ TYTUŁU

Akryl, płyta pilśniowa, 23 x 23 cm,
sygn. ołówkiem p.d.: Winiarski l.d.: "systemy + (... nieczytelnie).

Przypadek, 1974 / dyptyk przestrzenny

akryl, płyta, 2 x 33 x 33 x 10 cm
sygn. na odwrocie: SET A Winiarski 1974 oraz SET B Winiarski 1974

Order fifth horizontal game 4 x 4, 1981 r.

akryl / płyta, deska, 4 x 68 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "5. order fifth horizontal game 4 x 4 winiarski 81"

- Galeria Desa, Kraków, 1983

- Winiarski, publikacja towarzysząca wystawie w Galerii Desa w Krakowie, Kraków 1983

2326 zdarzeń, 1988 r.

akryl/płyta, 64,5 x 64,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'winiarski 88'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2326 events | 2326 zdarzeń | winiarski '88'

12-th game 7 x 7, 1999

akryl, płótno; 50 x 50 cm;
na odwrocie napis autorski: 12-th game 7 x 7 / winiarski’99

Order Ninth Vertical Game, 1981

akryl, drewno; 68 x 4 x 2 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: order / ninth / vertical / game / 4 x 4 / winiarski / 81 oraz nalepka z numerem: 9.

Chance in a game for one, 1989

akryl, ołówek, płyta
64,5 x 64,5 cm (z autorską oprawą)
sygn. i dat. p. d.: winarski`89
oraz napis l. d.: chance in game for one
na odwrocie: chance in game for one / przypadek w grze dla jednego / winiarski`89
oraz nalepka z galerii Rotunda, BWA, Sopot

Order ninth horizontal game 4 x 4, 1981 r.

akryl, ołówek/deska, 4 x 68 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'order ninth horizontal game 4 x 4 winiarski 81'

- Galeria Desa, Kraków, 1983

Chance in game 4x4, 1999

olej, ołówek, płótno, 24 x 35 cm
sygn. p.d.: winiarski '99
l.d.: Chance in game 4x4

Przypadek w grze 7x7, 1999

olej, płótno, 50 x 50 cm
opisany na odwrocie: przypadek w grze 7x7/ winiarski '99

Chance in game 4 x 4, 1999 r.

akryl, ołówek/płótno, 33 x 24 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'chance in game 4x4 winiarski 99'

Obiekt przestrzenny

akryl, drewno, dykta; 42,8 x 18 cm

Dwunasta gra 7 x 7, 1999

akryl, płótno; 50 x 50 cm;
na odwrocie napis autorski: dwunasta gra 7 x 7 / winiarski ` 99

Bez tytułu, 1968 r.

olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu, na blejtramie: `Winiarski 1968`

- Dom Aukcyjny Agra-Art, Warszawa 19.06.2005
- Dom Aukcyjny Polswiss Art, Warszawa 01.10.2006
- Dom Aukcyjny Rempex, Warszawa 08.11.2006
- kolekcja prywatna, Poznań
- kolekcja prywatna, Warszawa

Chance vertical game 4 x 4, 1981 r.

akryl, ołówek/deska, 68 x 4 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Chance | vertical | game | 4 x 4 | winiarski | 81 | H."

- Galeria Desa, Kraków, 1983
- Winiarski, publikacja towarzyszaca wystawie w Galerii Desa w Krakowie, Kraków 1983

Przypadek w grze 7x7

akryl, ołówek, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie "Chance in game 7 x 7" Winiarski

liczba obiektów: 369