WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
olej, tektura, 70 x 48,5 cm
sygn. l.śr.: W. Weiss
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kredka, ołówek, papier; 47 x 30 cm
Sygnowany p. d.: WW
Na odwrocie owalna pieczęć z faksymile podpisu Wojciecha Weissa
i napisem w otoku: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA DOM ARTYSTY
Pod pieczęcią numer: 004893
Sygnowany p. d.: WWeiss
Na odwrocie owalna pieczęć z faksymile podpisu Wojciecha Weissa i napisem w otoku: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA DOM ARTYSTY
Pod pieczęcią numer: 004888
Sygnowany p. d.: WW
Pod pieczęcią numer: 004892
Kredka, ołówek, papier; 47 x 30,5 cm
Sygnowany p. d.: WWeiss
Pod pieczęcią numer: 004889
Sygnowany p. d.: WWeiss
Pod pieczęcią numer: 004891
sangwina, papier, 45 x 31 cm
sygn. p.d.: Weiss
sangwina, papier, 45 x 31 cm
sygn. p.d. WWeiss
akwarela/papier, 27,5 x 41,5 cm
sygnowany l. d.: monogram wiązany `WW`
Akwarela, papier; 36 x 25,4 cm
Sygnowany p. d.: WW
Na odwrocie owalna pieczęć
z faksymile podpisu Wojciecha Weissa
Pod pieczęcią numer: 001404
W prawym dolnym rogu napis ołówkiem: 1920-1925
Akwarela, papier; 36,2 x 51 cm
Sygnowany l. d.: WWeiss
Pod pieczęcią numer: 001401
Akwarela, papier; 30 x 44 cm
Sygnowany p. d.: WWeiss
Pod pieczęcią numer: 001201
W prawym dolnym rogu napis ołówkiem: 1912
Akwarela, papier; 39,5 x 40 cm
Sygnowany p. d.: WWeiss
Pod pieczęcią numer: 001610
W prawym dolnym rogu napis ołówkiem: 1930-35
Akwarela, papier; 22,5 x 30 cm
Sygnowany p. d.: WW
Pod pieczęcią numer: 000764
Akwarela, papier; 25,5 x 34,5 cm
Sygnowany l. d.: WW
Pod pieczęcią numer: 001338
W lewym dolnym rogu napis ołówkiem: Widok z ul. | Straszewskiego II | Kraków | 1921
Bukiet kwitnących kwiatów jabłoni
olej, płótno, 80,5 x 65,5 cm;
sygn. p.d.: WW (monogram wiązany);
na odwrocie faksymile artysty: WW 2 oraz numer 1102