NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
serigrafia, papier,
72x 62 cm w świetle passe-partout
sygn. l.d.: 10/50 p.d. J.NOWOSIELSKI 1999
Sygnowany ołówkiem u dołu: "17/50", "J. NOWOSIELSKI 1999 r."
Serigrafia/papier, 81 x 70 cm
Sygnowany ołówkiem u dołu: "Jerzy Nowosielski 1998 r."
Serigrafia/papier, 87,5 x 70 cm
Serigrafia;
79,2 x 68,5 cm (w świetle oprawy)
Sygnowany p. d.: J. Nowosielski 1998 r oraz p. d.: 28/50
olej, sklejka
53 x 38 cm;
obraz dwustronny, na odwrocie: Siedząca kobieta
Bibl.: Jerzy Madeyski, Jerzy Nowosielski, Kraków 1973, s. 14, repr.
tusz pióro, papier,
49.5 x 32 cm
sygnowany l.g. pionowo wzdłuż l. kraw.: JERZY NOWOSIELSKI 97.
olej, płótno,
65 x 50 cm
sygnowany na odwr. l.d.: JERZY NOWOSIELSKI, p.d.: 1958
pastel, papier,
185 x 145 cm
sygnowany p.g.: Starowieyski | N.Y. 1681
olej, płótno,
100 x 70 cm
sygnowany na odwr.: JERZY NOWOSIELSKI | "DZIEWCZYNY NAD | MORZEM" | 1980 | OLEJ | 100 x 70
olej, płótno,
80 x 100 cm
sygnowany na odwr. p.g.: JERZY NOWOSIELSKI | 1971 [przerobione z: 1970] napis na płótnie l.g.: P. 70, p.g. (pod sygnaturą) R 20 na poprzecznej żerdzi nalepka w języku polskim i angielskim
Serigrafia, papier;
67,2 x 47,3 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l. g.: JERZY NOWOSIELSKI | 98 32|40
Serigrafia, papier
98,9 x 68,8 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l. d.: AKT, po środku EA oraz p. d.: Jerzy Nowosielski 1992
niesygnowany (ze zbiorów T.Brzozowskiego)
olej, tektura
38.5x28.4
litografia, papier
64 x 47,5 cm
ołówek na papierze,
20,5 x 14,5 cm,
sygnowany p.d. "J.N."
rysunek piórkiem,
29,5 x 41 cm w świetle passe-partout,
sygnowany ołówkiem p.d. "JERZY NOWOSIELSKI 1962"