SIELSKI Roman (1903 Sokal -1990 Lwów)
olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. p.d.: RS (cyrylicą)
cena wywoławcza: Wykup abonament
MARTWA NATURA, lata 60-te XX w.
Gwasz, papier; 56,5 x 82 cm w świetle ramy
Sygnowany p. d.: ź ĎŚŮÍ
MARTWA NATURA Z CZASZKĄ JELENIA I ŚWIECZNIKIEM, lata 60-te XX w.
Olej, tektura; 74 x 49,5 cm
Sygnowany p. d.: PC
Na odwrocie napis: B. K. P. C -19[... ]6|ĎŚŮÍ ź.ě |Í/ÓŚ |ćÓ??Ó? -1970-li[... ]
Olej, tektura; 47 x 78 cm
Sygnowany p. d.: P. C.
Na odwrocie napis: Na odwrocie napis: B. K. P. C - 2879 | ???????? ?.? | ?/??i? |"??????????? ??????????" - 1982 ? i nieczytelna pieczątka w prostokątnej ramce i nieczytelna pieczątka w prostokątnej ramce
Olej, płótno; 46 x 65 cm
Na odwrocie napis: B. K. R. C - 1624 | ????????? ?. W(?) | ?/??i? |"???????"1960-tip. ?/o 45 x 64 c?.
olej, tektura, 49,5 x 79,5 cm;
sygn. p.d.: RS (cyrylicą)
olej, tektura, 78,5 x 50 cm;
sygn. p.d.: Sielski R. ( cyrylicą)
olej, tektura, 50 x 79 cm;
sygn. p.d.: Sielski R. (cyrylicą)
olej, tektura, 50 x 79,5 cm;
sygn. p.d.: Sielski (cyrylicą)
olej, tektura, 50 x 80 cm;
sygn. p.d.: R. S. (cyrylicą)
Martwa natura z górskim pejzażem w tle
olej, tektura, 50 x 79 cm;
sygn. p.d.: RSielski (cyrylicą)
olej, tektura, 50 x 79 cm;
sygn. p.d.: R.S. (cyrylicą)
Martwa natura z pejzażem w tle
olej, tektura, 50,5 x 80 cm;
sygn. p.d.: Sielski R (cyrylicą)
olej, płótno, 53,5 x 45,5 cm;
Na odwrocie na płótnie napis autorski cyrylicą
gwasz, tektura; 58 x 83 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu cyrylicą: R. Sielski
Olej, tektura; 50 x 80 cm
Sygnowany p. d.: P. C.
IDYLLA W POCHMURNYCH TONACH, 1969
Olej, płótno;
80,7 x 98,7 cm
Sygnowany p.d.: Сельський Р.
Na odwrocie l.g. napis olejem: Сельський Р.Ю. / 1903 р. / „Iдилія в похмурих тонах”/ х/о 80 x 99 cм / 1969 р.
KOMPOZYCJA Z NIEBIESKĄ CHMURĄ, 1961
Olej, płótno; 80,6 x 100 cm
Sygnowany l.d.: Сельський Р.
Na odwrocie napis olejem: В.К.Р.С. – 496 / Сельський Р.Ю. / „Композиція з / Sіною хмароюі” / х / олiя / 80 x 99 / 1961