AUGUSTYNOWICZ Aleksander (1865-1944)
olej, deska
27 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. 88
(pęknięcie deski)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, papier;
35,5 x 51 cm w świetle ramy
Sygnowany p.d.: Augustynowicz | Siena 1925
Portret kobiety w sukni balowej, 1895 r.
olej/płótno dublowane, 151 x 105,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Augustynowicz | 1895`
sygn.p.d., olej, tektura, 69x50
akwarela na podrysowaniu kredką, papier,
63 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Augustynowicz
akwarela/papier, 40 x 60 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Augustynowicz | Zakopane 924`
Akwarela, papier; 64 x 96,5 cm
Sygnowany i datowany p. d.: Augustynowicz | Zakopane 1911
akwarela, papier,
46 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Augustynowicz
na odwrocie nalepka wystawowa z nazwiskiem autora,
tytułem obrazu nr 40216 i datą 9 III 1937 r.
olej, płótno, 34,5 x 28,5 cm;
sygn. p.d.: Augustynowicz 1904
akwarela na papierze naklejonym na tekturę,
35 x 49,8 cm,
sygnowana l.d. "Augustynowicz", na plecach fragment pieczątki Składu Wyrobów Malarskich Róży Aleksandrowicz w Krakowie
akwarela, papier,
27 x 51 cm;
sygn. p.d.: Augustynowicz
Na odwrocie nalepka wystawowa z Towarzystwa Przyjaciół Malarzy Polskich w Krakowie z tytułem obrazu: Zakopane. Olsza. oraz nr KB. - 56/4.
akwarela, wym.: 73 x 51 cm
sygn. l.d.: Augustynowicz
Akwarela, papier naklejony całą powierzchnią na tekturę; 35,5 x 75,4 cm
Sygnowany niebieską akwarelą l. d.: Augustynowicz
olej, płótno, 150 x 75 cm;
sygn. p.d.: Augustynowicz / 1905.;
napis l.d.: "Makinka"
Akwarela, papier; 44,5 x 33 cm
Sygn. p. d.: Augustynowicz
Na odwrocie szkic przedstawiający kobietę siedzącą przy kuchennym piecu
Portret dziewczyny w stroju ludowym 1916
akwarela na papierze żeberkowym, wym.: 76 x 54 cm,
sygn. l.d.: Augustynowicz 1916
sygn. dat. p.d.
akwarela, ołówek, papier
32x22.9