BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ Stanisław (1869 Wilno - 1927 Warszawa)
Rysunek piórkiem, tusz, papier
36 x 62 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l.d.: Siestrzecewicz | Wilno
cena wywoławcza: Wykup abonament
tusz/papier,
43 x 61 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p. d.: `St Bohusz - Siestrzeńcewicz | 98`
druk (w oryginale piórko, tusz),
papier;
25,5 x 35 cm;
sygn. na płycie: Siestrzeńcewicz / Wilno
Stanisław SIESTRZENCEWICZ-BOHUSZ (1879-1927)
Rysunek tuszem, papier;
33 x 46 cm
Sygnowany p.d.: Siestrzeńcewicz | WILNO
tusz/papier,
19,5 x 31 cm
sygnowany i datowany: `Siestrzeńcewicz | 903`
olej/płótno,
66 x 91,5 cm
sygnowany p. d.: `S. BOHUSZ - SIESTRZEŃCEWICZ | WILNO`
olej/płótno, 64 x 87 cm
sygnowany i datowany l. d.: `St. Bohusz Siestrzeńcewicz | 97`
Olej, płótno; 60,5 x 90 cm
Sygnowany l. d.: SIESTRZENCEWICZ | WILNO
olej, płótno, 64 x 87 cm;
sygn. l.d.: St. Bohusz-Siestrzencewicz / 97.
olej, tektura naklejona na sklejkę,
66 x 95 cm
Obraz przypisywany temu artyście
obraz sygn. nieczytelnie l.d.; pierwotna, widoczna w podczerwieni sygnatura: /../ Siestrzencewicz poprawiona została niebieską farbą
Na odwrocie - na sklejce i ramie - napisany tuszem numer kolekcji: PM 551
Litografia; 24 x 34 cm w świetle oprawy
Sygnowany p. d.: Siestrzeńcewicz | 903
Akwarela, ołówek na papierze 43,5 x 65 cm Sygnowany l.d. - "Siestrzeńcewicz / WILNO"
olej, płyta;
60 x 74 cm;
na odwrocie napis: 12 | Stanisław Bohusz Siestrzeńcewicz | Powrót z jarmarku - 1908 r | Wł Cz. Bednarski - Lwów
olej, płótno, 65 x 91 cm,
sygn. p. d.: S. BOHUSZ - SIESTRZEŃCEWICZ - / WILNO
olej, płótno,
52.8 x 78.5 cm
Sygnowany p.d.: Siestrzencewicz | 907 (?)
Obraz reprodukowany w: "Tygodnik Ilustrowany" 1924, II półrocze, repr. na s. 733 przy artykule sygn. W.H. (Wacław Husarski) Kronika artystyczna (dot. wystawy retrospektywnej malarzy polskich XIX w. w Galerii Sztuki w Łodzi)
Olej, płótno; 47,7 x 75,5 cm
Sygnowany czerwonym olejem p.d.: Siestrzeńcewicz | Wilno 902
Olej, płótno; 52,2 x 78,5 cm
Sygn. p.d.: Siestrzeńcewicz | 907 (?)