SMOLANA Adam (1921- 1987)
Tancerka I, 2. poł. l. 50. XX w.
brąz,
60 x 8 x 5 cm; sygn. na podstawie: AS (monogram wiązany, ryty);
odlew 1/5
cena wywoławcza: Wykup abonament
SMOLANA Adam (1921- 1987)
buk, 48,5 x 22 x 19 cm;
SMOLANA Adam (1921- 1987)
brąz patynowany, 12 x 26,5 x 14 cm;
sygn. z boku AS
SMOLANA Adam (1921- 1987)
cedr, 42 x 52 x 20 cm (z postumentem 48 cm)
na postumencie tabliczka z opisem: "Gymnasia / prof. Adam Smolana / cedr, 1961 r.
SMOLANA Adam (1921- 1987)
drewno, 80cm
SMOLANA Adam (1921- 1987)
Drewno cedrowe; wys. 40 cm
SMOLANA Adam (1921- 1987)
drewno, marmur (podstawa);
wys. rzeźby: 155,5 cm;
sygn. AS (monogram wiązany)
SMOLANA Adam (1921- 1987)
Tusz lawowany, papier; 41 x 29 cm w świetle
Sygnowany p.d.: monogram wiązany AS 76
SMOLANA Adam (1921- 1987)
Drewno, wys. całkowita 100 cm
Na podstawie: Prof. Adam Smolana | "Westalka"
SMOLANA Adam (1921- 1987)
Tusz lawowany, papier; 40,5 x 28,5 cm w świetle
SMOLANA Adam (1921- 1987)
Tusz lawowany, papier; 29 x 40,5 cm w świetle
Sygnowany p.d.: monogram wiązany AS 64
SMOLANA Adam (1921- 1987)
Sygnowany p.d.: monogram wiązany AS 70
SMOLANA Adam (1921- 1987)
Tusz lawowany, papier; 24 x 34 cm w świetle
Sygnowany p.d.: monogram wiązany AS 65
SMOLANA Adam (1921- 1987)
SMOLANA Adam (1921- 1987)
SPĘKANA ZIEMIA, z cyklu SYRIA, 1965
Tusz lawowany, papier; 34 x 49 cm w świetle
SMOLANA Adam (1921- 1987)
SMOLANA Adam (1921- 1987)
Sygnowany p.d.: monogram wiązany AS 53
SMOLANA Adam (1921- 1987)
Tusz lawowany, papier; 28,5 x 40,5 cm w świetle
Sygnowany p.d.: monogram wiązany AS 69
SMOLANA Adam (1921- 1987)
Brąz; wys.: 53,5 cm
Praca pochodzi ze zbiorów rodziny artysty.
SMOLANA Adam (1921- 1987)
Brąz; wys.: 55 cm
Sygnowana na cokole monogramem wiązanym AS.