BATOWSKI-KACZOR Stanisław (1866 Lwów -1946 Lwów)
Olej, tektura;
25,7 x 36,7 cm
Sygnowany l.d.: S. Batowski | 1926.
Na odwrocie napis ołówkiem: "S. K. Batowski -28-"(?)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
100 x 66 cm
sygnowany p.d.: S. Batowski pinx. | 1931.
olej, płótno, 60 x 45 cm;
sygn. p.d.: S. Batowski
na odwrocie na krośnie pieczęć
ISKRA & KARMAŃSKI
WIDOK NA GÓRY PO WSCHODZIE SŁOŃCA, 1932
Olej, tektura;
16,2 x 23,8 cm
Sygnowany l.d.: S.Batowski
Na odwrocie napis ołówkiem: "S. Batowski Mentona | 29 VI. 1932 | widok na góry z hotelu Prince de Galles po wschodzie słońca"
Olej, tektura;
24,7 x 34,5 cm
Sygnowany p.d.: S. Batowski | Luino |30-8
olej/tektura,
31 x 41 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany l. d.: `Batowski 1925`
Olej, płótno; 91 x 66 cm
Sygnowany l.g.: S. Batowski | 1895
Olej, tektura; 47,1 x 47,2 cm
Na odwrocie napis: "WYZWOLENIE"
NAPAŚĆ RADZIWIŁŁA NA KMICICA, 1922
Olej, tektura; 54 x 65 cm
Sygnowany p.d.: Batowski 1922
olej/tektura, 13,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: `Batowski` oraz trudno czytelny napis
olej, płótno
62 x 42.3 cm
sygnowany p.d.: S Batowski
olej/płótno, 37 x 49 cm
sygnowany l. d.: `S. Batowski`
obraz posiada opinię Bożeny Gałkowskiej
olej, tektura
22.3 x 35 cm
sygnowany p.d.: Batowski 1923
Na odwrocie nieczytelny napis (jedno słowo) niebieską kredką
POTYCZKA KOZAKÓW Z AUSTRIACKĄ PIECHOTĄ, 1938
Olej, płótno; 53,7 x 76,5 cm
Sygnowany p. d.: S. Batowski | 1938
Na ramie czterokrotnie pieczątka: ISKRA & KARMAŃSKI | W KRAKOWIE
olej, tektura, 20 x 25,5 cm;
sygn. p.d.: St. Batowski;
na odwrocie napis: St. Batowski
EPIZOD Z WOJNY 1920 ROKU, lata 20. XX w.
olej, płótno
60.5 x 80.5 cm
sygnowany p.d.: S. Batowski
Na krośnie cztery stemple: ISKRA & KARMAŃSKI | KRAKÓW
Olej, płótno; 91 x 66 cm
Sygnowany l. g.: S. Batowski | 1895
olej, płótno,
51.8 x 82.8 cm
sygnowany l.d.: Batowski
olej, płótno, 47,6 x 75
sygn. p.d.: Batowski