DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej/płótno, 198,5 x 145,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "SERCE" 69 | Olej 200x150cm'
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Z cyklu Uniwersum CXXXIII, 1999 r.
akwarela/papier, 48 x 63 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | akwarela z cyklu "UNIVERSUM CXXXIII" 1999 ROK | 48 cm x 63 cm'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Z cyklu Uniwersum XXXII, 1992 r.
akwarela/papier, 48 x 63 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | AKWARELA Z CYKLU "UNIWERSUM XXXII" 1992 ROK | 48x63 cm'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, akryl, płótno; 64 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 84
na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski / "GORĄCE ZALOTY" 1984 /OLEJ + AKRYL / 60 cm x 54 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno; 197 x 441 cm (wymiar całości), 197 x 147 cm (wymiar każdej części);
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski / "TANIEC ŻYCIA" 1994 ROK / AKRYL / 197 x 441 cm, oraz informacja o części tryptyku
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, akryl, płótno, 60 × 80 cm
sygn. i dat. l. d.: Jan Dobkowski 84
oraz opisany p. d.: "TREN XVIII" opisany na odwrocie: Jan Dobkowski/ "TREN XVIII" 1984/olej akryl 60 cm x 80
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl/płótno, 196,5 x 147 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAN DOBKOWSKI NIEPOTRZEBNY UKŁON 1972'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno
72,8 x 92 cm
sygn. na odwr. na płótnie p.g.: Jan Dobkowski | "KARNAWAŁ W RIO XXIII", 2003 R | ACRYL | 73 x 92 CM
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno; 90 x 63 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski /
"ZWIELOKROTNIONA" 1968 ROK / olej / 90 cm x 63 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno; 197 x 441 cm (wymiar całości),
197x147 cm (wymiar każdej części);
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akwarela/papier, 15 x 23 cm (w świetle passe-partout)
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
ołówek/papier, 42 x 30 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: 'Dobkowski 12.10.69'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Z cyklu Uniwersum CIII, 1997 r.
akwarela/papier, 48 x 63 cm
sygnowany na odwrociu: 'Jan Dobkowski / AKWARELA Z CYKLU "UNIWERSUM CIII" 1997 ROK / 48x63 cm'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl/płótno, 147 x 197 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "Spacer wiosny" 1974r. | akryl 147cm x 197cm'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "Zalążki intensywne" 75 | acryl 92cm x 73cm'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
inkografia/papier 30 x 22 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Jan Dobkowski', l.d.: '11/50'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
inkografia/papier 30 x 20 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Jan Dobkowski', l.d.: '5/50'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Karnawał w Rio XXXXI z cyklu Nokturny, 2008 r.
akryl, płótno, 81 × 100 cm
opisany na odwrocie: Jan Dobkowski /’KARNAWAŁ W RIO XXXXI"2008 R./ ACRYL/81 CM X 100 CM
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
65x50