BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
Winicjusz i Ligia (scena z Quo vadis), 1897 r.
olej/deska, 36 x 27 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'S. BAKAŁOWICZ.ROMA (SZKIC) | MDCCCXCVII'
- J. Derwojed, Stefan Bakałowicz, "Słownik Artystów Polskich", Warszawa 1971, t. I, s. 72
- В. Васильева, И.Голицына, Е. Зорина Большая коллекция русских художников, Бакалович, Бронников, Сведомский, Семирадскийt, t. 1, Бе́лый
го́род, Moskwa, s. 21
cena wywoławcza: Wykup abonament
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
ołówek, papier; 23 x 13,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: St. Bakałowicz Algier 1883,
p. d. napis arabski.
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
olej/deska, 36 x 27 cm
- J. Derwojed, Stefan Bakałowicz, ”Słownik Artystów Polskich”, Warszawa 1971, t. I, s. 72
го́род, Moskwa, s. 21
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
ołówek, gwasz/papier, 29 x 22,8 cm
sygnowany i datowany p.d.: `SBakałowicz dnia 19/2 81 r.`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
Płótno naklejone na tekturę; 22,5 x 35,5 cm
Sygnowany l.d.: S.
Bakałowicz | Cairo 1904 Na odwrocie napis: Gius | na Bakalowicz
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
Płótno naklejone na tekturę;
22,5 x 35,5 cm
Sygnowany l.d.: S. Bakałowicz | Cairo 1904
Na odwrocie napis: Gius | na Bakalowicz
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
Płótno naklejone na tekturę;
22,5 x 35,5 cm
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
płótno, naklejone na tekturę, 22,5 x 35,5 cm;
napis. l. d.: S. Bakałowicz/ Cairo 1904;
na odwrocie napis: Gius/na Bakalowicz
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
sygnowany i datowany p. d.: `SBakałowicz dnia 19/2 81 r.`
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
olej/płótno dublowane, 60,5 x 50 cm
sygnowany p. d.[słabo czytelnie]: `ST. BAKAŁOWICZ`
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
olej, płótno, 65,5 x 87 cm;
sygn. p.d.: St. Bakałowicz
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
olej na płótnie dublowanym, 60,5 x 50
sygn. p.d.: "ST. BAKAŁOWICZ"
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
olej, deska 54 × 43
sygnowany u dołu, cyrylicą "S. Bakałowicz"
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
Olej na płótnie 36 x 39,5 cm
Sygnowany l.d. - "ST. BAKAŁOWICZ"