DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
Olej, płótno, tektura, 28 x 13 cm,
sygn. p.d.: St. Dębicki.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
Projekt winiety książkowej, 1891 r.
akwarela/papier, 25 x 16 cm
sygnowany l.d.: 'St. Dębicki' oraz ołówkiem p.d.: 'St. Dębicki w Kołomyi 1891'
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
olej, płótno; 75,5 x 95 cm (wymiar w owalu);
na odwrocie na płótnie napis: Stwierdzam że obraz ten / jest autentycznym dziełem Kolegi / prof. Stanisława Dębickiego / Juliusz Makarewicz
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
olej/płótno, 74,5 x 95 cm
na odwrociu potwierdzenie autentyczności: 'Stwierdzam że obraz ten | jest autentycznym dziełem Kolegi | prof. Stanisława Dębickiego | Juliusz Makarewicz'
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
HUCULI PRZY STRAGANIE Z JABŁKAMI
Olej, tektura; 48,5 x 33 cm
Sygnowany p.d.: St. Dębicki
Na odwrocie nalepka wystawowa, drukowana, wypełniona atramentem: [ZYGFRYD REIZES | SALON SZTUKI | Lwów, 3-go ]Maja 11 a | Nr. 164 | Autor St. Dębicki | Tytuł dzieła | cena sprzedaży | Rodzaj ol.
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
sygn. p.d.
akwarela, papier, tektura
61x43 cm (w świetle passe-partout)
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
akwarela/papier, 25 x 16 cm
sygnowany l.d.: `St. Dębicki` oraz ołówkiem p.d.: `St. Dębicki w Kołomyi 1891`
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
pastel/płótno, 46 x 60 cm
sygnowany p.d.: `St. Dębicki` (sygnatura mocno zatarta)
Estymacja 18 000 - 25 000 zł
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
gwasz, akwarela, ołówek/papier, 39,5 x 35 cm
sygnowany i datowany wewnątrz przedstawienia: `St. Dębicki | 1890.`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
Portret Katarzyny Mrozowej - adoptowanej córki artysty, [1924]
olej, płótno; 70,5 x 50 cm;
Bibl.: P. Łukaszewicz, Stanisław Dębicki 1866-1924, Muzeum Śląskie we Wrocławiu, 1966, s. 37, poz. 123.
Obraz pochodzi ze zbiorów rodzinnych Dębickich.
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
olej, płótno; 47,5 x 72 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: STDębicki
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
Technika mieszana, papier, 39 x 33 cm,
sygn. p.d.: St. Dębicki 1890
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
Mężczyzna z koszem jajek, 1905 r.
akwarela/papier, 28 x 22 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p.d.: `St. Dębicki 05`
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
akwarela/papier, 25 x 16 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany l.d.: `St. Dębicki` podpisany ołówkiem p.d.: `St. Dębicki w Kołomyi 1891`
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
pastel, papier naklejony na płótno,
32,5 x 41 cm
sygn. p.d.: St. Dębicki.
Na odwrocie na tekturze naklejonej na krosna opis atramentem: "Prof. Stan. Dębicki / 1866-1924. / `Ogród Luxemb. w Paryżu` / (Pastel)."
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
Muzyka-Dramat-Balet-3 szkice do plafonu teatru we Lwowie nie
sygnowany
akwarela, papier
13.5x10.2 (każdy)
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
olej/płótno, dublowane,
73 x 144 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Stanisław Dębicki | Kołomyja 1887`
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
olej/płótno dublowane, 73 x 144 cm
POCHODZENIE: w latach dwudziestych XX w. w kolekcji dr K. Jakubowskiego we Lwowie
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)