CIECIERSKI Tomasz (ur. 1945, Kraków)
technika mieszana/papier, 75 x 101 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
kredka/papier, 40 x 28 cm
sygnowany, datowany i opisany p.g.: 'T. Ciecierski 1975 NIeTOPERZE'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Zafiksowany ponownie | maj 2019 | T.C.'
Na wydmach - poliptyk (kwadryptyk), 1979 r.
olej/płótno, 220 x 339 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'TC 79' (na każdej części)
opisany i sygnowany na odwrociu: 'TOMASZ CIECIERSKI | OIL / CANVAS 220 x 339 cm | "NA WYDMACH" 1979 | 1/4' (na każdej części)
Z serii Przypomnienie - zapomnienie, 1988 r.
olej, akryl, kolaż, kredka, ołówek/tektura, 32 x 50,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany śr.d.: 'z serii: 'PRZYPOMNIENIE - ZAPOMNIENIE' | Tomasz Ciecierski 1988'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Thomas Ciercierski | Z.T. | 1988'
pastel/papier, 35 x 24,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany wewnątrz kompozycji: '1990 | DESTRUKCJA | T. Ciecierski'
1997
kolaż, rysunek, papier, ołówek, kredka, pastel
29,5 x 21 cm
sygn., dat. na przodzie
oprawa: passe-partout, drewniana rama, szkło
kserokopia/pianka, papier, 29 x 39 cmed. 3/16
olej/płótno, 155 x 230 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'T. Ciecierski 88'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMEK Ciecierski / "Ogród nostalgiczny" / oil/canvas 1988'
tusz/papier, 25,5 x 46 cm (arkusz)
sygnowany, opisany i datowany śr.d.: '"Bez tytułu" / T. Ciecierski 1980'
kredka, ołówek/papier, 59 x 42 cm
sygnowany i opisany l.d.: „T. Ciecierski/1980/73-cia strona”
kredka, ołówek/papier, 41 x 31,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '"Błękitna pończocha" | T.Ciecierski 1977 '
na odwrociu dedykowany i opisany ołówkiem: '[dedykacja] 12.10.1984 Warszawa'
ołówek, kredka/papier, 47,5 x 64,5 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem p.d.: '"Wieczór" T.Ciecierski 1979'
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ' T.CIECIERSKI | 2003'
olej/płótno, 180 x 120 cm
sygnowany i datowany wzdłuż lewej krawędzi: 'T. Ciecierski 1979'
ołówek/papier (w świetle passe-partout), 41 x 31,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'T. Ciecierski 1997 | "Hermafrodyta"'
kredka, ołówek/papier (w świetle passe-partout), 41 x 31,5 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d. 'T. Ciecierski 1997 | "Pocałunek"'
kredka/papier, 59 x 83,5 cm
sygnowany, datowany i opisany wzdłuż dolnej krawędzi: 'T.Ciecierski 1979 "Okruchy i kawałki"'
papier, 21x30 cm, 1997 r.
kredka, ołówek, collage/papier z perforacją wzdłuż górnej krawędzi, 29,5 x 21 cm
sygnowany oł. śr. T. C. 97