HASIOR Władysław (1928-1999)
sklejka/papier, folia metalizowana, koraliki, 80 x 160 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: HASIOR.W.1971
cena wywoławcza: Wykup abonament
HASIOR Władysław (1928-1999)
Kompozycja Zmartwychwstania, 1965 r.
technika mieszana , 26 x 42 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'W. | HASIOR | 1965'
HASIOR Władysław (1928-1999)
asamblaż; 74 x 62 x 36 cm.
HASIOR Władysław (1928-1999)
asamblaż; 74 x 57 cm;
na odwrocie nalepka z pismem maszynowym: Władysław Hasior / Gwiazda telewizyjna / Zakopane '86 oraz słabo czytelny napis autorski długopisem zapewne tej samej treści.
HASIOR Władysław (1928-1999)
PORTRET MALARZA KAZIMIERZA KRÓLIKOWSKIEGO
Drewno, plastik, tkanina; 37 x 34 x 33 cm
Opisany z tyłu: PORTRET K. KRÓLIKOWSKIEGO. / WYKONANIE RZEŹBY / WŁADYSŁAW HASIOR
HASIOR Władysław (1928-1999)
deska, folia metalizowana, szkło, gwoździe, metalowe figury, drut stalowy, tkanina, 84 x 128 cm
HASIOR Władysław (1928-1999)
płyta drewniana, 100 x 70 cm
HASIOR Władysław (1928-1999)
Święty chleb, lata 60-te XX w.
assamblage, chleb, metal, szkło, farba olejna, 95 x 30 x 17 cm
HASIOR Władysław (1928-1999)
asamblaż, tkanina, technika własna, 282 × 163 cm
sygn. na odwrocie: HasiorW
HASIOR Władysław (1928-1999)
asamblaż, tkanina, technika własna, 287 x 128 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Hasior| Wrocław 70 | ZUG XV 8 LEWY’
HASIOR Władysław (1928-1999)
deska, folia metalizowana, szkło, gwoździe, skrzynka drewniana, metalowe figury, drut stalowy, tkanina
54 x 66 cm
sygn. na odwrocie na desce: HasiorW 1980
na odwrocie na desce mało czytelna nalepka: ...Hasior 1929 Nowy Sącz
HASIOR Władysław (1928-1999)
asamblaż/tektura, 72,5 x 48 cm (w świetle oprawy)
HASIOR Władysław (1928-1999)
drewno, plastik, tkanina; 37 x 34 x 33 cm;
z tyłu opisane: PORTRET K. K... / WYKONANIE RZEŹBY / WŁADYSŁAW HASIOR.
HASIOR Władysław (1928-1999)
Sztandar Strażnika Ostatniej Biedronki, 1990
asamblaż
320 x 134 cm
HASIOR Władysław (1928-1999)
drewno, blacha, farba, pędzelek, 62,5 x 24 x 24 cm
opisany u podstawy: HASIOR. Wł “ARTYSTA” 21.III. 1959
HASIOR Władysław (1928-1999)
Kapliczka domowa z Brukseli, 1990 r.
ceramika szkliwiona, drewno, wełna, 70 x 40 x 15 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '70 x 40 x 15 | Hasior | Zagraniczka | Kapliczka | Domowa | z Brukseli | 1990 | HW'
HASIOR Władysław (1928-1999)
Asamblaż z cyklu „Kapliczki domowe”; wym.: 52,5 x 34 cm;
sygn. na odwrocie: Chleb polski; 1994.
HASIOR Władysław (1928-1999)
asamblaż, technika mieszana,
wymiary ok. 74 × 62 × 36 cm
HASIOR Władysław (1928-1999)
Adoracja Ostatniej Róży, 1977 r.
asamblaż/drewno, folia aluminiowa , plastikowa róża, 66 x 43 x 12 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Adoracja Ostatniej | Róży | Wspaniałej Danieli | i Andrzejowi I | z życzeniami | Słonecznych Dni | VIII 77 | Hasior W’
HASIOR Władysław (1928-1999)
metal, drewno, klipsy, plastikowe nakrętki, włosy, 116,5 x 22 cm