BIESZCZAD Antoni (1915 Niedźwiada - 1980 Kraków)
brąz; ed. 1/ 3 (nienumerowana)
44 × 20,4 × 14,7 cm
sygnowany monogramem wiązanym
i datowany z tyłu podstawy: AB 1959
cena wywoławcza: Wykup abonament
gips, 46x10 cm,
sygn. i datowany z tyłu: AB 1959
brąz, wys. 44
sygn. i dat. u dołu: AB I 1959
Pierwszy i jedyny odlew tej rzeźby z 1959 r.
brąz, 47 x 10,5 x 12,5 cm
sygnowana z tyłu monogramem wiązanym oraz datowana: '1959'
brąz; 44 x 20,4 x 14,7 cm
sygn. i dat. z tyłu: AB 1959 I
brąz, 44 x 20,4 x 14,7 cm
sygnowany i datowany z tyłu: `AB 1959`