CZYSZCZOŃ Jakub (ur. 1983, Koszalin)
olej, pragmenty roślin/papier naklejony na płótno, 40 x 30 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana; 30 x 40 cm
sygnowany na odwrocie: "CZYSZCZOŃ 11"
darczyńca: Krzysztof Maruszewski
olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'CZYSZCZOŃ 2007 | "FAT MAN"'
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'CZŃ | 2010'
- "Zły tlen", wystawa indywidualna, Art Agenda Nova, Kraków, 14.03-16.06.2010
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `CZYSZCZOŃ `06 | HOLLYGHOST`
opisany na blejtramie: `BOROWIK_COLLECTION #764`
druk offsetowy
32 x 23,5 cm
sygnowany na odwrociu
druk offsetowy
32 x 23,5 cm
sygnowany na odwrociu
akryl/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `JAKUB CZYSZCZOŃ 2006`
olej/płótno, 49 x 49 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `CZYSZCZOŃ 06`
olej/płótno, 50 x 50 cm
na odwrociu opisany: `CZYSZCZOŃ 07`
olej/płótno, 49 x 49 cm
monotypia/papier, 29,7x21 cm
sygn. na odwrocie /"czn 09"/
monotypia,
29,7x21cm,
sygn.
emalia/płótno,
25,5 x 25,5 cm
na odwrociu opisany: `CZYSZCZOŃ 2010`
Bez tytułu, (portret) , 2009 r.
technika mieszana/płótno,
30 x 25 cm,
na odwrociu opisany: `CZYSZCZOŃ `09`
akryl, kolaż, olej, karton;
19 x 13 ;
sygn. na odwrocie: Czyszczoń `10
Akryl, płótno;
50,5x50 cm
Sygn.na odwrocie: CZŃ 2010/ LSD I
Technika własna, płótno;
40x40 cm
Sygn. Na odwrocie: CZYSZCZOŃ `09
Akryl, płótno;
40 x 40 cm
Sygn. na odwrocie: CZYSZCZOŃ `09
technika własna, płótno
40 x 40cm
sygn na odwrocie: CZYSZCZOŃ`09
akryl na płótnie
50x60cm
akryl na płótnie, 3x40x40cm
z cyklu Odpalam jednego papierosa za drugim
rysunek/papier
29,6 x 21 cm