KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
olej, tektura, 69,5 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Z. Kałuski
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
olej/sklejka, 72 x 51 cm
sygnowany p. d.: ` Z. Kałuski`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
olej, płótno,
44 x 55,3 cm,
sygn. p.d.: Truskawiec 1933 Z Kałuski
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
kredka, papier,
35 x 24,7 cm;
sygn. p. d.: Z Kałuski (ołówkiem);
na odwrocie nalepka wystawowa z CBWA w Krakowie, z tytułem Malarz przy pracy
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
Olej, sklejka,
77 x 70 cm,
sygn. l.d.: Z. Kałuski. Na odwrocie naklejki: TPSP w Krakowie 1935, oraz TPSP we Lwowie 1936 r.
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
Olej, tektura,
49 x 67 cm
sygn. p.d.: Z. Kałuski 1965
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
Wnętrze kościoła Bernardynów we Lwowie, 1927
olej, tektura, 65 x 54cm
sygn. p.d.: 1927 / Z. Kałuski
Na odwrocie drukowana naklejka TPSP w Krakowie z 1935, wypełniona pismem maszynowym: Zygmunt Kałuski / Wnętrze kościoła o.o Bernardynów, Lwów; oraz naklejka TPSP we Lwowie z 1936, wypełniona atramentem: Kałuski Zygmunt / Wnętrze kośc. OO Bernardynów Lwów / olej / 140zł.
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
olej na tekturze, wym.: 60 x 40 cm, obraz malowany dwustronnie z martwymi naturami,
sygn. p.d.: Z. Kałuski
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
olej na tekturze, wym.: 70 x 43 cm,
sygn. p.d.: Z. Kałuski 1966. Na odwrocie naklejki BWA i TPSP w Krakowie
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
olej, tektura, 26,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
napis l.g.: K.... Kreda Z...
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
Martwa natura - obraz dwustronny
olej, tektura, 40 x 60 cm;
sygn. p d: Z Kałuski;
na odwrocie: Martwa natura i sygn. p d: Z Kałuski
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
olej, tektura,
26,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
napis l.g.: K.... Kreda Z...
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
napis l.g.: K.... Kreda Z...
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
awers: Pejzaż , sygn. p.d.: Z. Kałuski 19
rewers: Portret córki, sygn. p.d.: zKałuski
olej, dykta, 67 x 48 cm;
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
olej, sklejka, 56,5 x 49,5 cm;
sygn. p.d.: Z Kałuski / 1960
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
olej/sklejka, 60 x 44 cm
sygnowany l. d.: `Z. Kałuski`
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
Martwa natura z jarzynami, 1965
olej, tektura, 48 x 67,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: Z. Kałuski / 1965
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)