STAJUDA Jerzy Adam (1936 Falenica- 1992 Warszawa)
akwarela, papier,
25 x 35 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: "Jerzy Stajuda"
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, 16 x 12, 5 cm, sygn.
Dar Pani Aleksandry Semenowicz
KOMPOZYCJA ZIELONA, OK.1975-1976
olej, płótno,
85 x 50 cm
na odwrocie, na blejtramie rząd cyfr i znaków.
akwarela,
29,5 x 21 cm,
sygn.
Dar Pani Aleksandry Semenowicz.
Akwarela na podrysie ołówkowym, papier;
20,5 x 29,5 cm
Sygnowany l. d.: 2703 | Pejzaż Jerzy Stajuda oraz p. d.: Jankowi J. S.
Akwarela, papier;
41,8 x 29,8 cm
Sygnowany l. d.: 1511 oraz p. d.: Jankowi abonamentowo & uściski J. S.
Olej, płótno naklejone całą powierzchnią na płytę pilśniową;
71,5 x 48 cm
Nie sygnowany
Olej, płótno;
56,5 x 82 cm
Sygnowany na odwrociu: JERZY STAJUDA WARSZAWA | UPAŁ 1964 57 X 83
Akwarela, papier;
20,5 x 29,5 cm
Sygnowany l. d.: 2605 Jerzy Stajuda Pejzaż
p. d.: Jankowi w nadziei na pokuszenie J. S.
Akwarela, papier;
20,5 x 29,5 cm
Sygnowany: 0309 Pejzaż Jerzy Stajuda, p. d.: Jankowi J. S
Akwarela, papier;
29,5 x 42 cm
Sygnowany l. d.: 1810 p. d.: Jankowi czule J. St.
Akwarela, papier;
29,5 x 42 cm
Sygnowany l. d.: 2410 oraz p. d.: Jankowi prezent abonamentowy J. St.
bez tytułu - dar Aleksandry Semenowicz
akwarela, papier
86x61 cm
olej, tektura,
51 x 35 cm
na odwr. p.d.: naklejony rys. atramentem na papierze kremowym, oprawiony, z datą l.g.: MCMLVIII - MCMLXVI, dedykacją i sygn. śr.d.: drogim państwu | JAKIMOWIC -| ZOM | z wdzięcznością | za przyjęcie | [do góry nogami:] JERZY STAJUDA MALARZ | [prawidłowo:] POLSKI; na odwrocie tektury napisy, stemple i nalepka pocztowa
Tusz na papierze 48 x 34 cm
Sygnowany p.d. - "Stajuda"
Akwarela na papierze 47,5 x 33,5 cm
Sygnowany p.d. - "Stajuda"
Akwarela na papierze 44 x 44 cm
Sygnowany p.d. - "Stajuda"