KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
Martwa natura z kwiatami i figurką
olej, płótno, 69 x 92 cm;
sygn. z prawej po środku: akarpński
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, dykta, 24 x 40 cm
Obraz prezentowany na wystawie: Alfons Karpiński Z SALONU I BUDUARU, Salon Antykwaryczny Nautilus, 2003 r., nr kat. 10
olej, tektura, wymiary w świetle ramy: 33 x 48 cm
sygn. l.śr.: a.karpiński
Olej, tektura; 13,8 x 19,2 cm
Sygnowany p. g.: A. Karpiński
Na odwrocie napis: Kwitnące kasztany | mal. A. Karpiński |
3 1927 V-[... ]| ul. | Floriańskiej 19 IIIp | Kraków
olej na tekturze, 35 x 100 cm,
sygn. l.śr.: A. Karpiński
olej na tekturze, 40 x 53,5 cm,
sygn. p.śr.: A Karpiński
olej, tektura
35 x 100 cm
sygnowany po prawej: A. Karpiński
olej, tektura
33.3 x 48.2 cm
sygnowany p.d.: A. Karpiński.
olej, tektura
35 x 50 cm
sygnowany po lewej: AKarpiński
we wspólnej oprawie:
1. klęczący mężczyzna
2. ksiądz błogosławiący;
ołówek, papier, 15 x 14 cm (w świetle oprawy);
napis p.d.: a. karpiński
olej/płótno, 75,5 x 94 cm
sygnowany i datowany l. d.: `A Karpiński | 1911`
Olej, płótno; 93,3 x 74,5 cm
Sygnowany l. d.: a. Karpiński | r 930
Na odwrocie słabo czytelne ślady po napisie autorskim:
. | mal | A Karpiński | Kraków
i dwie identyczne pieczątki z nazwiskiem i adresem malarza (także słabo czytelne): A. KARPIŃSK | Kraków
akwarela, gwasz, olej, papier naklejony na tekturę,
13 x 9 cm (w świetle ramy);
sygn. l.d.: akarpiński / Tuchów 1916;
ołówek, papier, 21 x 26 cm;
sygn. p.d.: AKarpiński / Monachium / 1903.
we wspólnej oprawie: 1. klęczący mężczyzna, 2. ksiądz błogosławiący;
napis p.d.: a. karpiński
Studium postaci - chłopka przy studni
ołówek, papier, 23,5 x 16,4 cm;
sygn. p.d.: ak