MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 31,5 x 46 cm
sygn. p.d.: Rafał Malczewski
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 34,5 x 48 cm;
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 56 x 37,5 cm;
sygn. p.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 29,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Rafał Malczewski (ołówkiem)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
papier, 37,5 x 55 cm;
sygn. l.d: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, płótno, 51 x 69 cm;
sygn, l.d. Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 37,5 x 57 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 36 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier,
36,5 x 54 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej/tektura, 24,5 x 29,5 cm
sygnowany p. d.: `Rafał Malczewski`
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier,
wym.: 32 x 45 cm,
sygn. l.d.: Rafa? Malczewski 49
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, płótno,
51 x 69 cm
sygnowany czarną farbą l.d.: Rafał Malczewski/Brasil 1941
na blejtramie fragm. starej nalepki: ..Nr.5 The....Albragil (?) The "Rossa" | Brasil $ 300
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier,
33,7 x 48,9 cm (w świetle oprawy);
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Portret Witkiewiczowej Jadwigi z Unrugów (żony Stanisława Ignacego Witkiewicza)
olej, tektura, 66,5 x 97
sygn. l. d.: Rafał / Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 57 x 72,5
sygn. p. d.: Rafał Malczewski; na rewersie l. g. napis: "First snow $ 110 / Laurentiaus"
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier,
37,5 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier,
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
JACEK MALCZEWSKI W LUSŁAWICACH, 1926 r.
Papier, akwarela; 35,3 x 49,7 cm
Sygn. p. d.: Lusławice 21 sierpień 1926 | Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Akwarela, papier;
35 x 49 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany ołówkiem l. d.: Rafał Malczewski