Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8428)
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
Jarosław Kukowski, "Przekwitanie duszożernej Orchidei" olej na płycie, 80x100 cm,
Jarosław Kukowski ,
info@galeria-quantum.pl
Jarosław Kukowski

85 000 zł

18-09-2024
Galeria Quantum
BRANSOLETKA, FRANCJA, XX W.
złoto pr. 0,750
dwubarwne
długość: 20,5 cm
masa: 9,67 g

ID 3807/KGS
18-09-2024
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI W KSZTAŁCIE KOŁA, WSPÓŁCZESNE
złoto pr. 0,750
średnica: 1,0 cm
masa: 1,50 g

ID 3804/KGS
18-09-2024
KAREA Gemstone Space
KRZYŻYK, POCZ. XX W.
złoto pr.0,750
grawerowane detale
wymiary: 1,0 x 2,6 z zawiesiem
masa: 0,36 g

ID 3811/KGS
18-09-2024
KAREA Gemstone Space
KRZYŻYK, POCZ. XX W.
złoto pr. 0,750
grawerowane belki krzyżyka
wymiary: 2,4 x 4,5 cm z zawiesiem
masa: 1,68 g

ID 3812/KGS
18-09-2024
KAREA Gemstone Space
KRZYŻYK ZŁOTY, XX W.
złoto pr. 0,750
grawerowane detale
długość z zawiesiem: 3,0 cm
masa: 0,58 g

ID 3806/KGS
18-09-2024
KAREA Gemstone Space
LESZCZYSZYN Andrzej (1940 Sanok - 1996 Gdynia)
"Martwa natura z książką" , 1996
"Martwa natura z książką"olej na płótnie o wym.53,5 x 54 cm. Praca sygnowana i datowana p/d. 1996 r.

7 000 zł

18-09-2024
Antykwariat Garbary
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
zapraszamy !!!
GALERIA TADEO-ART
BIELSKO-BIAŁA ul.ŻYWIECKA 333
TEL.602183303
www.tadeo-art.pl
14-09-2024
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
ŚLUSARSKI Dariusz ( ur. 1979, Częstochowa)
zapraszamy !!!
GALERIA TADEO-ART
BIELSKO-BIAŁA ul.ŻYWIECKA 333
TEL.602183303
www.tadeo-art.pl
14-09-2024
liczba obiektów: 8428