Teka zawiera 2 karty tytułowe i 10 plansz, każda 19 x 18 cm
sygn. z matrycy l.d.: [tytuł], oł. p.d.: 21/40 winiarski 78/79
Karty tytułowe:
1 nadruk p.d.: ryszard winiarski | suite de 10 sérigraphies , tirage 40 exemplaires
12 500 zł
08-09-2024
artofpoland.pl
ŚWITAJ Urszula (ur. 1984)
Tytuł: Pamięć murów
Wymiary: 55 x 46 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: sygn.pd., opisany na odwrocie, zamalowane boki, werniksowany
4 600 zł
08-09-2024
artofpoland.pl
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Tytuł: Zapatrzenie
Wymiary: 2* 30 x 30 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności