platyna pr. 0,950
4 szt. akwamaryn fasetowanych ł. ~ 11,00 ct
26 szt. brylantów ł. ~ 1,10 ct G-H/VS
długość: 3,6 cm
masa: 14,51 g
ID 3475/KGS
09-07-2024
KAREA Gemstone Space
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Tytuł: Maki
Wymiary: 73 x 100 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2016
Sygnatura: E. Dwurnik 2016
Certyfikat autentyczności
09-07-2024
artofpoland.pl
VOLOSNIKOV Igor (ur. 1964)
Tytuł: Arakiba
Wymiary: 100 x 80 cm, plus oprawa
Technika: olej, technika własna, płótno, 100 x 80 cm
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
09-07-2024
artofpoland.pl
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Tytuł: Polowanie Świrów na Ptaki
Wymiary: 80 x 100 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: T. Sętowski, na odwrociu tytuł, podpis
Certyfikat autentyczności autorski
09-07-2024
artofpoland.pl
GRZYB Sabina Maria (ur. 1988, Jawor)
Tytuł: Scena rodzajowa
Wymiary: 50 x 90 cm, plus oprawa
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności
22 900 zł
09-07-2024
artofpoland.pl
Tytuł: Moleculo
Wymiary: 56 x 41 cm, plus oprawa (90 x 71 cm)
Technika: akryl, gwasz, karton
25 900 zł
09-07-2024
artofpoland.pl
HEKSEL Krzysztof (ur. 1982)
Tytuł: Bez tytułu, 2015
Wymiary: 78 x 82 cm, plus oprawa
Technika: olej, płyta
Certyfikat autentyczności
18 900 zł
08-07-2024
artofpoland.pl
Patera srebrna z Neptunem XIX/XX w. 1211 g.
Neptun płynący na rybie z dzbankiem i trójzębem w ręku. srebro złocone waga 1211 g. wymiary 33x25x6 cm. cechowana znakiem miejskim Gdańska / JF/ryba i B imitacje cech z 1775 r. + świadectwo badania pr. 925 uchwyty 875.