tempera jajowa na desce
44,5 x 44,5 cm
sygnowana w lewym, dolnym rogu: "S. Chrystow".
Na odwrocie autorski opis: "Chrystow 2023/2024 | Dwie kobiety przy źródle | tempera jajowa | WWW.CHRYSTOW.COM".
18 000 zł
13-07-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
SZCZYPIŃSKI Mateusz (ur. 1984, Piekary Śląskie)
"Zaklinacz fal"
, 2023
olej, kolaż na płótnie
80 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: "M | S | 2023 | ZAKLINACZ | FAL | MATEUSZ | SZCZYPIŃSKI".
14 000 zł
12-07-2024
"Blue Monday"
, 2019
olej, kolaż na płótnie
60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: "M | S | 2019 | MATEUSZ | SZCYPIŃSKI | BLUE MONDAY".
11 000 zł
12-07-2024
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
"Strażnicy czasu"
akwarela, tusz, gwasz na tekturze
20 x 24,56 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "T. Sętowski".
12 000 zł
12-07-2024
JAKUBCZAK Piotr (ur. 1968)
Zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny 602183303
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
11-07-2024
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
HORODYŃSKI Piotr (ur. 1970)
Zapraszamy pon-piątek 8-16
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
11-07-2024
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
tusz/papier; 7,5 x 14 cm w św. p-p.
opisany u dołu na odrębnej kartce: "obraz 2825)(Boryszyn ∙ Rondo op. posth. 73 A) 92 x 100"
na odwrocie:
- pieczęć: "ARCHIWUM KOLEKCJI / JERZEGO DUDY - GRACZA"
3 500 zł
10-07-2024
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
WHIELKI Krasnal
, 2013
olej/płótno, 40 x 40 cm
7 500 zł
10-07-2024
BRANSOLETA „LOVE”, OLE LYNGGAARD
złoto żółte i różowe pr. 0,750
długość: 18 cm
masa: 32,63 g
dołączono certyfikat