Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7302)
Łyżeczka, Moskwa,1908-1926
Łyżeczka; srebro pr. 84 puncowane, emalia komórkowa. Monogram złotnika “EC”.

Długość: 11 cm

950 zł

04-01-2024
Łyżeczka, Rosja, 1888 r.
Łyżeczka; srebro pr. 84 puncowane, punce częściowo zatarte, emalia komórkowa.

Długość: 12,5 cm

1 100 zł

04-01-2024
Karafka, Charles Hack, Paryż, pocz. XX w.
Karafka z ciętego, szlifowanego i trawionego szkła w oprawie ze srebra, sygnowana.

Wysokość: 27,5 cm

Charles Hack- francuski złotnik działający od 1902 r. w Paryżu przy 42 rue de Turbigo.

2 300 zł

04-01-2024
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
"Martwa natura"
Akwarela na papierze, sygn. p.g. "F.M.Wygrzywalski".

Wymiary w ramie: 52x56 cm (33x42 cm)

14 000 zł

03-01-2024
Bransoleta złota biedermeier, Francja, kon. XIX w.
złoto pr. 0,750
grawerowane
8 półpereł
łańcuszek zabezpieczający
obwód: 18 cm
szer.: 1,80 cm
masa: 22,33 g

ID 3269/KGS
02-01-2024
KAREA Gemstone Space
NASZYJNIK ZŁOTY, POCZ. XX W., SECESJA
złoto brak pr.
dukatowane
5 rubinów ł. ~ 0,07 ct
2 rubiny synt. ł. ~ 0,03 ct
2 perły hodowane
1 diam. w szlifie kropli 0,84 ct fantazyjny jasny brązowy/P1 /wtórny, ważony/
dł. 43 cm
masa: 6,02 g
dołączono: certyfikat Gem Report Antwerp nr 181

I
02-01-2024
KAREA Gemstone Space
Helena Choczajówna "Martwa natura", 1926 r.
Pastel na papierze, sygnowana i datowana pg. "H.Choczajówna 926"

Wymiary w ramie: 63x78 cm (50x65 cm)

2 600 zł

02-01-2024
WISIOR Z MOTYWEM FLORALNYM, POCZ. XX W., SECESJA
złoto brak pr.
3 rubiny fasetowane
wymiary: 2 x 2,8 cm z zawiesiem
masa 1,70 g
sygn.: „750 ICR”

ID 3278/KGS
02-01-2024
KAREA Gemstone Space
MEDALION ZŁOTY Z MONOGRAMEM P.B., KON. XIX W.
złoto brak pr. (~ 0,730)
otwierany
grawerowane detale
wewnątrz miejsce na fotografię
wymiary: 2,6 x 4,5 cm z zawiesiem
masa: 14,81 g

ID 3279/KGS
02-01-2024
KAREA Gemstone Space
liczba obiektów: 7302