akwarela/papier; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: "W Jarocki / 1926"
5 000 zł
11-06-2024
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
ZIN Wiktor (1925 - 2007)
Chata
technika mieszana, węgiel/papier; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: „Wiktor Zin”
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska
4 000 zł
11-06-2024
Taca, Władysław Rogalski, Kraków, 1931 - 1963
Srebro pr. 3, puncowane, monogram złotnika “WLR”.
Wymiary: 39x27 cm
Waga: 819 g
Władysław Rogalski - krakowski złotnik, prowadził zakład cyzelersko-srebrniczy przy ul.Rolnej 7.
4 900 zł
11-06-2024
Kwietnik, Niemcy, XIX/XX w.
Drewniany kwietnik z marmurowym blatem i dekoracjami z brązu złoconego.
Wysokość: 83 cm
Średnica blatu: 31 cm
2 400 zł
11-06-2024
STURM Alexander (ur. 1851, Wiedeń)
Srebro, próba 4(800), waga 248 g, dł.19 cm. wys. 10 cm. szer. 16x8,5 cm. Puncowanie: 800, czterolistna koniczyna, tukan z literą W i cyfrą 4. Austria, Wiedeń, Alexander Sturm, po 1922 r.
2 100 zł
11-06-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Srebro, próba 835, wys. 6,5 cm. 20,5x11 cm. szklany wkład szlifowany, waga srebra bez szkła 154g. Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, znak warsztatowy SF.Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Forster&Graf po 1888 r.
1 900 zł
11-06-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Teryna porcelanowa z pokrywą.
Miśnia kon....
Wielobarwna dekoracja malarska przedstawiająca duże bukiety kwiatów. Kołnierz został wyodrębniony złotym paskiem.
Na pokrywie pełnoplastyczna postać putta z rogiem obfitości.
Długość z podstawą: 30 cm, wysokość wazy: 20 cm
07-06-2024
CONNAISSEUR
PAWLIKIEWICZ Józef
“Meczet Chah Zade”
Akwarela na papierze, opisana i sygnowana “Stambul J. Pawlikiewicz Chah Zade”.
Wymiary w ramie: 65x50 cm (44x30 cm)
4 800 zł
06-06-2024
PAWLIKIEWICZ Józef
“Plac Bajazyda” 1931 r.
Akwarela na papierze, opisana, datowana sygnowana “Stambul 931 J. Pawlikiewicz Scene de grand Bajaz”.