Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7314)
Pucharek srebrny Austria, lata 1872-1920,
srebro próby 3(800); wys.12 cm. śr. 6,5 cm. waga 99,5 g. cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany, próbą 3 , monogram złotnika . Austro-Węgry, Austria, lata 1872-1920 oraz sowa, w owalu 3, głowa kobiety w chuście i W cecha probierni warszaws

1 100 zł

22-10-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Cukiernica platerowa Br.Buch
plater, wys; 11 cm.śr.11,5 cm(z uszami 17 cm., sygn.: w trójkącie; WMF/gwiazdka/GALW/ /Warszawa / II/ B. Buch,; numer: 22 . we współpracy z niemieckimi zakładami Wurttembergische Metallwarenfabrik. Warszawa, wytwórnia Norblin, Br. Buch i T. Werner, XIX/XX

1 100 zł

22-10-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Patera srebrna ażurowa z puttami
Patera srebrna ażurowa z puttami Srebro, próba 800, waga. 397 g. wym. 6,5x29x26 cm. Puncowanie: półksiężyc, korona, 800. koszyk patera z dekoracją kwiatową i puttami. Niemcy po 1888 r.

2 900 zł

22-10-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Komplet srebrnych sztućców Rapsodia na 6 os. srebro, pr.3 (800) , 30 szt., waga 1,19 kg. stalowe ostrza Znakowanie: w owalu W, główka kobiety i 3, oraz 800 . Sztućce srebrne, zestaw po 6 noży, widelców, łyżek, łyżeczek do herbaty i kawy; Polska, Warszawa

6 000 zł

22-10-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Strzelec konny w drodze", 1930 r.
Olej na kartonie, sygnowany i datowany ld.: "Jerzy Kossak 1930"

Wymiary w ramie: 39x48 cm (20x30 cm)

22 500 zł

22-10-2024
Ikona Prazdnik, XIX w.
Tempera na desce.

Wymiary: 51x41 cm

3 500 zł

21-10-2024
Cukiernica platerowa Norblin 1848 r. , 1848
plater na miedzi, ; wys.7,5 cm, śr. 9,5 cm, głęb. cechowany w spłaszczonym owalu; WARSZAWA/NORBLIN & Co / 1848; Warszawa, Norblin & Co, 1848 r.

1 100 zł

18-10-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Patera srebrna Anglia Birmingham 392 g.
Srebrno próba sterling (925), waga 392 g., wym. 4x25x19 cm. Puncowanie :cecha złotnika GORHAM, kotwica, lew kroczący, litera datująca, Sterling i nr. 508/1 Anglia Birmingham

1 900 zł

18-10-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skarbonka secesyjna srebrna, Wiedeń k.XIX w.
Skarbonka secesyjna srebrna, Wiedeń k.XIX w. srebro próby 3(800); wym.7,5x8x5,5 cm. waga 64 g. cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A, monogram złotnika TS. Austro-Węgry, Austria Wiedeń, lata 1872-1920

1 400 zł

18-10-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 7314