złoto pr. 0,585
srebro pr. 0,925
3 szt. białych szafirów ł. ~ 0,65 ct
6 szt. kryształów górskich ł. ~ 0,40 ct
długość: 54 cm
masa: 7,78 g
stan zachowania: od węwnejrzej strony widoczne lutowanie i sztywny jednen wisior
ID 3547/KGS
24-10-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK Z KAMEĄ, POCZ. XX W.
złoto pr. 0,750
kamea cięta w agacie dwubarwnym
wizerunek młodej kobiety
rozmiar: 15,5
masa: 1,83 g
ID 3803/KGS
24-10-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750
2 szt. rubinów syntetycznych
18 szt. rozet diamentowych
długość: 3,0 cm
masa: 2,72 g
ID 3401/KGS
24-10-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
Dzbanek srebrny pocz. XX w. 375 g.
Srebro, próba 800, waga. 375 g. wys. 15 cm.. Puncowanie: , półksiężyc, korona, 800 nr. 6275 oraz polskie cechy w owalu W, głowa w chuście, 3. Niemcy, pocz. XX w.
2 100 zł
24-10-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Bomboniera, Hermann Eiselt, Bohemia, ok. 1925 r.
Szkło ametystowe barwione w masie, cięte, szlifowane, złocone.
Wymiary: 16x10 cm
1 100 zł
24-10-2024
Nowość
Patera srebrna na owoce lata 1899-1908 674 g
srebro pr. 84 waga 674 g. wym. 32,5x21,5x4 (z uchwytem22 cm.) sygnowana; 84, głowa w kokoszniku, ЯЛ złotnik MИ oraz polskie cechy w owalu W, głowa w chuście, 2. Petersburg, złotnik Michaił Jakowlewicz lata 1899-1908
3 900 zł
23-10-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Pierścionek z brylantami
Złoto 18-karatowe, brylanty.
Masa brylantów: 0,60 ct
Barwa: G Czystość: VS/SI
Waga: 4,5 g
Rozmiar: 16
8 500 zł
23-10-2024
Nowość
srebro, pr. 3, wym. 10,5x13x9,5 waga 286 g. cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej z lat 1932-1963 oraz WWS. Warszawska Wytwórnia Sreber, lata 1945-1963