żółte i białe złoto pr. 0,375
6 szt. szafirów ł. ~ 0,40 ct
7 szt. diamentów w szlifach 8/8 ł. ~ 0,04 ct H-I/SI-P1
wymiary: 3,7 x 1,7 cm; masa: 2,43 g
ID 2357/KGS
17-11-2022
KAREA Gemstone Space
dwustronne
srebro złocone pr. 0,925
czarna emalia
średnica: 1,4 cm; masa: 7,38 g
ID 501/KGS
17-11-2022
KAREA Gemstone Space
SPINKI MANKIETOWE EMALIOWANE, XX w.
srebro pr. 0,925,
emalia czarna
żywica na giloszu
wymiary części ozdobnej: 2,3 x 1,1 cm; masa: 15,21 g
ID 999/KGS
17-11-2022
KAREA Gemstone Space
dwustronne
srebro brak pr.
masa perłowa
półperły
średnica: 1,5 cm; masa: 6,60 g
dołączono: oryginalne etui
ID 245/KGS
17-11-2022
KAREA Gemstone Space
srebro brak pr.
masa perłowa w formie guzika
grawerowana
średnica części ozdobnej: 1,1 cm; masa: 2,42 g
ID 2305/KGS
17-11-2022
KAREA Gemstone Space
Masa łączna : 4.720 g.
Próba : ok. 0.585
1 szt. szafir, ok. 0.40 ct.
18 szt. brylantów, łącz. ok. 0.18 ct., J/SI-P
Rozmiar : 17
2 800 zł
17-11-2022
Galeria 32
Wisiorek z białego złota z peridotem i diamentami
Masa łączna : 1.840 g.
Próba : ok. 0.585
1 szt. peridot, 5 x 5 mm.
16 szt. diamentów, łącz. ok. 0.16 ct., H/VS-P, 8/8
Wym. : 10 x 10 mm.