Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
PIERŚCIONEK „TOI ET MOI” Z DIAMENTAMI
złoto brak pr.
2 szt. diamentów w starych szlifach brylantowych ł. ~ 2,70 ct I/VS-SI
10 szt. diamentów w starych szlifach ł. ~ 0,20 ct H-I/SI
rozmiar: 15; masa: 3,98 g – oceniane i badane w oprawie

ID 3023/KGS
31-07-2023
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI DIAMENTOWE, XIX/XX W.
złoto pr. „14 K”
2 szt. diamentów w starym szlifie brylantowym ł. ~ 5,65 ct I/VS1-VS2
masa: 4,30 g

ID 3022/KGS
31-07-2023
KAREA Gemstone Space
żółte i białe złoto brak pr.
4 szt. rautów diamentowych
długość: 1 cm; masa: 2,26 g

ID 2635/KGS
31-07-2023
KAREA Gemstone Space
Na pustyni w okolicach Mann
Tytuł: Na pustyni w okolicach Mann
Wymiary: 70 x 50 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno naklejone na sklejkę
Sygnatura: sygn., opisany i dat. p. d.: A. Laszenko / Maan 36.
Certyfikat autentyczności
30-07-2023
artofpoland.pl
Ekrytuar Miśnia
Przepiekny kobiecy ekrytuar biedermeier z okresu 1824 - 1850 z manufaktury Miśnia, sygnatura na spodzie.

Zdobiona złoceniami, kobaltem i motywem floralnym. Idelanie zachowany. Drobne przetarcia złoceń.
28-07-2023
Silesia Art Antyki
Filiżanka w stylu Biedermeier z I poł XIX w. SPM
Filiżanka z białej porcelany, dekorowana ręcznie złoceniami i ornamnetem kwiatowym, z finezyjnym uszkiem.

Sygnowana na podstawie kobaltowym znakiem firmowym z lat 1837 - 1844, oznaczającym wytwórnię SPM Porzellan Berlin manufaktur von F. A. Schumann
28-07-2023
Silesia Art Antyki
Komplet toaletowy, art deco, H. Zawiercie , 1920
Unikatowy komplet toaletowy, o niezwykle eleganckiej, geometrycznej formie charaketrystycznej dla stylu Art Deco. Wykonany ze szlifowanego szkła kryształwoego, o rozalinowej barwie. Sygnowany na podstawie "ZAWIERCIE" (Huta Zawiercie). Okres międzywojenny
28-07-2023
Silesia Art Antyki
TRZASKA Andrzej (ur. 1935)
Patera New Look Włocławek
Patera z wytwórni SPPLIA "Przyjaźń" Włocławek.

lata 60 XX wieku, ceramika szkliwiona

Autorem projektu jest Andrzej Trzaska, artysta ukończył ASP we Wrocławiu i Gdańsku,

związany z Cepelią i społdzielnią Przyjaźń, zają się ceramiką dekoracyjną.
28-07-2023
Silesia Art Antyki
TRZASKA Andrzej (ur. 1935)
Patera New Look Włocławek

28-07-2023
Silesia Art Antyki
liczba obiektów: 7292