Tytuł: Na pustyni w okolicach Mann
Wymiary: 70 x 50 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno naklejone na sklejkę
Sygnatura: sygn., opisany i dat. p. d.: A. Laszenko / Maan 36.
Certyfikat autentyczności
30-07-2023
artofpoland.pl
Ekrytuar Miśnia
Przepiekny kobiecy ekrytuar biedermeier z okresu 1824 - 1850 z manufaktury Miśnia, sygnatura na spodzie.
Filiżanka z białej porcelany, dekorowana ręcznie złoceniami i ornamnetem kwiatowym, z finezyjnym uszkiem.
Sygnowana na podstawie kobaltowym znakiem firmowym z lat 1837 - 1844, oznaczającym wytwórnię SPM Porzellan Berlin manufaktur von F. A. Schumann
28-07-2023
Silesia Art Antyki
Komplet toaletowy, art deco, H. Zawiercie
, 1920
Unikatowy komplet toaletowy, o niezwykle eleganckiej, geometrycznej formie charaketrystycznej dla stylu Art Deco. Wykonany ze szlifowanego szkła kryształwoego, o rozalinowej barwie. Sygnowany na podstawie "ZAWIERCIE" (Huta Zawiercie). Okres międzywojenny
28-07-2023
Silesia Art Antyki
TRZASKA Andrzej (ur. 1935)
Patera New Look Włocławek
Patera z wytwórni SPPLIA "Przyjaźń" Włocławek.
lata 60 XX wieku, ceramika szkliwiona
Autorem projektu jest Andrzej Trzaska, artysta ukończył ASP we Wrocławiu i Gdańsku,
związany z Cepelią i społdzielnią Przyjaźń, zają się ceramiką dekoracyjną.
28-07-2023
Silesia Art Antyki
TRZASKA Andrzej (ur. 1935)
Patera New Look Włocławek