Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
WOJNARSKI Jan (1879 - 1937)
"Starzec z koszem"
akwaforta na papierze
31,5 x 24,5 cm
sygnowana na płycie w lewym, dolnym rogu (w odbiciu lustrzanym): "Wojnarski" oraz opisany i sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "odb. własnoręczna | JWojnarski".

1 200 zł

01-08-2023
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
PIERŚCIONEK Z ROZETAMI DIAMENTOWYMI, L. 20. XX W.
złoto pr. 0,750
platyna brak pr.
1 rozeta diamentowa ~ 0,20 ct
20 szt. rautów diamentowych ł. ~ 0,35 ct
rozmiar: 13; masa: 2,88 g

ID 3021/KGS
01-08-2023
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK Z DIAMENTEM, L. 20. XX W.
białe złoto 0,585
platyna 0,950
srebrne luty /wg. Świadectwa badania nr 129/2009 K-ów/
grawerowane boki
1 diament ~ 1,80 ct H/VVS1
rozmiar: 19,5; masa: 2,66 g
dołączono skan wyceny p. Janickich oraz świadectwo badania

ID 2906/KGS
01-08-2023
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK EDWARDIAŃSKI, POCZ. XX W.
platyna pr. 0,900
1 diament w starym szlifie przejściowym ~ 0,87 ct I/SI1
30 szt. diamentów w starych szlifach brylantowych ł. ~ 0,50 ct H-J/SI-P
rozmiar: 17,5; masa: 2,73 g

ID 3032/KGS
01-08-2023
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK Z DIAMENTAMI, POCZ. XX W.
żółte i białe złoto brak pr.
1 diament ~ 0,35 ct J/VS
11 szt. rozet diamentowych
rozmiar: 19; masa: 3,74 g

ID 2934/KGS
01-08-2023
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK Z PERŁAMI I DIAMENTEM, POCZ. XX W.
złoto
srebro brak pr.
4 szt. pereł
1 diament w starym szlifie brylantowym ~ 0,08 ct H/VS
11 szt. rozet i rautów diamentowych
rozmiar: 10; masa: 3,74 g

ID 3001/KGS
01-08-2023
KAREA Gemstone Space
Orzeł , porcelana, farby podszkliwne w gamie brązów i szarości; wys. ok. 28 cm; szer. ok. 27 cm; sygn. druk zielenią chromu: w owalu z poziomą linią - lew kroczący w lewo i 1914, Hutschenreuther, Germany, Kunstabteilung; wycisk: K.TUTTER oraz GK

1 700 zł

31-07-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
złoto pr. 0,585, 0,583
srebro pr. ~ 0,830
15 szt. diamentów ł. ~ 1,70 ct H-K/SI-P1
rozmiar: 15,5; masa: 2,98 g.
dołączono certyfikat Jacek Rutczyński nr 3181

ID 2908/KGS
31-07-2023
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI Z DIAMENTAMI, POCZ. XX W.
żółte i białe złoto brak pr.
2 szt. diamentów ł. ~ 0,90 ct G/VS
2 szt. rozet diamentowych
zapięcie: bigiel zapinany z tyłu
długość: 1,4 cm; masa: 3,22 g

ID 2937/KGS
31-07-2023
KAREA Gemstone Space
liczba obiektów: 7292