Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7314)
Porcelana biała, malowana naszkliwnie.

Wymiary: 6 x 4 cm

Dekoracyjnych miniaturowych wazoników używano do wzbogacenia zastawy deserowej królewskiej cukierni, zarówno w Pałacu Japońskim, jak również na warszawskim Zamku Królewskim.

4 000 zł

31-10-2024
Nowość
MDM Dzieła Sztuki i Antyki

Na spodzie sygnatura kobaltem podzkliwnie: dwa skrzyżowane miecze.

5 500 zł

31-10-2024
Nowość
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Talerz w typie Sevres, Paryż XIX/XX w.
Talerz porcelanowy z serwisu ornitologicznego Buffona, w typie Sèvres, Paryż XIX/XX wiek.

Porcelana biała, malowana naszkliwnie. Na spodzie sygnatura kobaltem podszkliwnie (naśladownictwo sygnatury Sèvres)

Średnica: 24 cm

1 000 zł

31-10-2024
Nowość
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Francja lub Rosja, II poł. XIX w.

Porcelana biała malowana naszkliwnie.

4 000 zł

31-10-2024
Nowość
MDM Dzieła Sztuki i Antyki

Wymiary: filiżanka 7 x 7 cm; średnica spodka: 13,3 cm

Sygnowana kobaltem podszkliwnie: dwa skrzyżowane miecze, wycisk 64

4 000 zł

31-10-2024
Nowość
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Ikona Chrystus Pantokrator, XIX w.
Tempera na desce, pisana na złocie.

Wymiary: 22x18 cm

1 400 zł

30-10-2024
Nowość
Kosz, Aleksander Kordes , Petersburg, 1864 r.
Patera w formie kosza z ruchomym pałąkiem; srebro pr. 84 puncowane, znak probierza cyrylicą EB.

Wymiary z podniesionym pałąkiem: 20x21,5x17 cm

Waga: 265 g

3 300 zł

29-10-2024
Nowość
Kawiornica, Europa Zachodnia, XX w.
Szklane naczynie w oprawie ze srebra pr. 916, punce zatarte.

Wysokość: 9 cm

Średnica zewnętrzna: 15 cm

Średnica wewnętrzna: 8,5 cm

1 500 zł

29-10-2024
Nowość
UZIEMBŁO Henryk (1879-1949)
"Widok na kościół św. Piotra w Krakowie i plac... , 1915
Podrysowana akwarela na papierze o wym. 44 x 34 cm (w świetle passe-partout). Opisana i sygnowana piórkiem na dole "St.Petrus Kirche u.Platz vor d.K.u.K. Festung Kmando/ in Krakau/ HenrykUziembło Lt./Kraków 1915".

4 500 zł

26-10-2024
Nowość
Antykwariat Garbary
/813
liczba obiektów: 7314