GABRYSIAK Rafał (ur. 1974, Warszawa)
Wymiary pracy: 60x90cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: Rafał Gabrysiak, na odwrociu: tytuł oraz podpis artysty
Certyfikat autentyczności
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Miłośnik szeroko pojętej kultury, sztuki oraz muzyki. Poprzez aktywność artystyczną wyraża radość życia, szczęście i energię. Inspirację twórczą czerpie z tradycji mozaiki, ceramiki i rzeźby pełnego słońca rejonu basenu Morza Śródziemnego. W pracach Rafała Gabrysiaka można odnaleźć skojarzenia z dziełami hiszpańskiego architekta Antoniego Gaudi.