zestaw 2 litografii na kartonie "Emotion" sygnowanych ołówkiem pod kompozycją, nakład 50 egz., egz. numerowane (5/50 i 2/50); wymiary: ca 79x58 cm (x2); stan: - dobry, zagięcia w kompozycji i uszkodzenia marginesów
Zestaw 2 litografii na kartonie "Emotion" sygnowanych ołówkiem pod kompozycją, nakład 50 egz., egz. numerowane (5/50 i 2/50)
Wymiary: ca 79x58 cm (x2)
Stan: - dobry, zagięcia w kompozycji i uszkodzenia marginesów
S. Filko (ur. 1937) wybitny słowacki malarz, także grafik, rysownik, twórca multimedialny, czołowy słowacki awangardzista, konceptualista.