HISZPAŃSKA-NEUMANN Maria (1917 Warszawa - 1980 Warszawa)
drzeworyt na papierze
44,5 x 24,5 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem poniżej kompozycji: "[rysunek myszki] MHiszpańska-Neumann "Nasza ziemia"/drzew./ | "Notre sol" /bois/ | 15/25 | 1957 | (novebre)".