WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
akwarela na papierze, 20,5 x 30 cm, sygnowana w prawym, dolnym rogu wiązanym monogramem "WW".
Praca opisana i reprodukowana w katalogu "Żywioł i zmysłowość, Wojciech Weiss i Aneri" Zofia Weiss Nowina Konopka, Salon Connaisseur - Kraków, 2010 rok, strona 34.