ŁOZIŃSKI Filip (ur. 1986)
Tytuł: Bez tytułu 3
Wymiary: 50 x 70 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
Absolwent Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na specjalizacji malarstwo. W 2011 roku obronił dyplom pod okiem prof. Piotra Jargusza.