LISOWSKA Małgorzata (ur. 1981)
Wymiary: 30 x 40 cm, plus oprawa
Technika: fotografia mikroskopowa, papier fotograficzny: Hahnemühle FineArt Photo Rag® (308 gsm)
Edycja kolekcjonerska, egz. 1/8
Sygnatura wraz z certyfikatem i hologramem: na odwrociu