KACHNY Piotr (ur. 1978, Kluczbork)
Tytuł pracy: PrimaForma
Wymiary pracy: 95x140cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: sygnowany i datowany na odwrociu
Nowoczesny figuratyzm geometryczny. Obraz wykonany techniką olejną (olej i emalia olejno ftalowa) na płótnie bawełnianym.
Ukończył studia na UAM w Poznaniu (wydział pedagogiczno artystyczny w Kaliszu) na kierunku EASP (dyplom z malarstwa) oraz Natonal College of Art and Design (Dublin). Maluje, zajmuje się fotografią artystyczną oraz fotomontażem.