olej na płótnie
54,5 x 40 cm
sygnowany, datowana i opisany u dołu: "Paul Chabas | cop. M.E. 17.".
Praca jest kopią z dzieła słynnego, francuskiego malarza Paula Emila Chabasa (1869-1937). Oryginał znajduje się jako depozyt w paryskim Musée d'Orsay.