PUSZCZ Malwina (ur. 1992, Szczecinek)
Tytuł pracy: #3F4769
Wymiary pracy: 120x120cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
Urodziła się w 1992 roku w Szczecinku, skąd w 2013 roku przeniosła się do Gdańska. Jej pierwsze prace skupione były na ćwiczeniu warsztatu, a z czasem zafascynowała ją stylistyka abstrakcyjna. Obecnie tworzy energetyczne kompozycje geometryczne w technice akrylu na płótnie. W swoich pracach główny nacisk kładzie na dynamiczną formę oraz mocny, nasycony kolor. Często wykorzystuje kontrasty barwne, jednocześnie starając się utrzymać harmonię przedstawienia.