SMAROWSKI Sebastian (ur. 1976)
Wymiary: 60 x 70 cm, w oprawie 87 x 97 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
Jest absolwentem Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej (1991-1996). Zajmuje się malarstwem sztalugowym. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych.