DURSKI Maciej (ur. 1970)
Wymiary pracy: 100x70cm, plus oprawa
Technika: olej, papier, kreda błysk, Magno plus, 350g
Sygnatura: w lewym dolnym rogu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności
Certyfikat autentyczności
Polski malarz współczesny, absolwent socjologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Wielokrotnie nagradzany na konkursie Plastyki Nieprofesjonalnej Salon Jesienny w Żarach.