VOLOSNIKOV Igor (ur. 1964)
Wymiary: 94 x 79 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Studiował na Europejskiej Akademii Nauk i Sztuk Pięknych w Salzburgu. Uczestniczył w konserwacji świątyni w Sao Paulo w Brazylii. Jego prace były prezentowane w Hiszpanii, Argentynie, Nowym Orleanie i we Włoszech. Artysta rozwinął i udoskonalił własny styl – fuzję klasycznego rosyjskiego realizmu z surrealizmem łacińskim i hiperrealizmem amerykańskim. Igor z powodzeniem pracuje w gatunku pejzażu morskiego, fantasy, portretu, surrealizmu i symboliki.