MARCINIAK Jan Marian (ur. 1946, Dubielewo)
Olej na płótnie, sygnowany ld.: "MARCINIAK"
Wymiary: 70x40 cm
Mieszka we Włocławku. Maluje pejzaże, martwe natury, portrety w różnych technikach, najczęściej pastelami. Od 1983 r. aktywnie uczestniczy w wystawach zbiorowych włocławskiego środowiska plastyków. Brał udział w ogólnopolskich wystawach pastelistów w Nowym Sączu. Miał kilkanaście wystaw indywidualnych. Jest laureatem wielu nagród.