MYKHALIUK Yuliia
Tytuł pracy: Link
Wymiary pracy: 81,5 x 116 cm
Technika: olej na płótnie. Boki zamalowane zgodnie z treścią obrazu. Nie wymaga obramowania. Werniks: błyszczący
Sygnatura: podpis artysty znajduje się z przodu obrazu, w lewym dolnym rogu.