GOCEK Krzysztof (ur. 1964)
Wymiary: 40 x 50 cm, plus oprawa
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: monogramem KG oraz opisany na odwrociu
Certyfikat autentyczności
Urodził się i mieszka w Głownie. Od 2014 roku należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Uczestnik wystaw zbiorowych. Jego prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.