WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Projekt ilustracji do książki Bajki o zwierzętach I. Krasińskiego
Wymiary: 28 x 21 cm, plus oprawa
Technika: technika własna mieszana (tusz, tempera, akryl, pastel) / Papier
Sygnatura: J Wilkoń
Certyfikat autentyczności