BALCERZAK Dominik (ur. 1995)
Tytuł pracy: Konstrukcje Świadomości
Wymiary pracy: 70x100cm
Technika: olej, płótno
Rok: 2018
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
Student artystycznej grafiki komputerowej na Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi. Zajmuje się malarstwem, grafiką, rysunkiem, fotografią, rzeźbą. Podczas tworzenia stara się całkowicie oddać działaniu własnej podświadomości, nawet gdy obraz ma wcześniej zaplanowaną idee, to i tak w trakcie malowania tworzy się coś o wiele bardziej złożonego i tajemniczego.